Keramické bazény

Keramické bazény jsou vhodným řešením pro všechny, kteří chtějí něco neotřelého a nadstandardního. Tento typ bazénů je vhodný pro nejnáročnější zákazníky. Spojuje v sobě luxusní vzhled s vysoce kvalitním provedením.

Keramické bazény a možnosti jejich využití

Keramiku lze použít stejně dobře u venkovních i vnitřních realizací bazénu a také v privátní i veřejné sféře. Keramické obklady nejsou nijak limitující, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dají se dobře použít u všech typů a velikostí bazénů včetně vybudování mělčin a u víceúrovňových bazénů. Všechny v dnešní době používané materiály jsou odolné vůči stárnutí, mrazu a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Keramické bazény a jejich technologie

Díky moderním technologiím se nemusíte obávat rozbití nebo poškození bazénu. Metoda sendvičového jádra z keramiky spolu s ochrannou vrstvou Crystite, která je mimořádně odolná vůči UV záření tvoří profesionální ochranu bazénu. Sendvičové jádro nejen že chrání bazén před pokroucením, ale též působí jako spolehlivý izolant.

Keramické bazény a jejich výroba

Základ pro keramický bazén tvoří železobetonová vana spolu se speciální hydroizolační úpravou. Velký důraz je kladen na absolutně rovný povrch dna i stěn bazénu, který je nezbytný k bezchybné realizaci zakázky. Speciální keramické nenasákavé obklady lze lepit na betonový podklad speciálními dvousložkovými lepidly PCI. Pokud je splněna základní podmínka rovného povrchu, vyhnete se zvyšování ceny za výplňkový materiál v průběhu realizace.

Keramické bazény a punc originality

Díky nepřebernému množství barevných variant si můžete užívat jedinečnosti vašeho bazénu. Sami si navrhnete barevné provedení s možností sestavení nápaditých obrazců, tak aby se vám v novém prostředí dobře odpočívalo a načerpali jste zde tolik potřebné síly. Velmi dobře a uklidňujícím dojmem působící jsou klasické odstíny modré a moderní tyrkysové barvy.