Fóliové bazény

Fóliové bazény jsou určeny pro zapuštění do terénu a pro částečný i celoroční provoz. Při výrobě používáme fólii na špičkové úrovni – DLW fólii, která byla nesčetněkrát odzkoušena a použita nejen u soukromých bazénů, ale i veřejných koupališť a aqvaparků. Fólie DLW je z praxe nejvhodnější pro naše klimatické podmínky.

Fóliové bazény a bezpečnostní úprava

Na schody se používá protiskluzová bezpečnostní úprava. Tyto materiály jsou maximálně oděruvzdorné a odolné vůči stárnutí a povětrnostním podmínkám. Díky speciálním povrchovým úpravám se docílilo odolnosti proti usazování nečistot a vodního kamene pod hladinou, což usnadňuje následnou údržbu bazénu.

Fóliové bazény – osobitost i nevšednost

Vneste do konceptu svou osobitost a kreativitu! Pokud chcete mít nevšední bazén a obohatit návrh vlastním nápadem je fóliový bazén tím nejlepším řešením. Nejenže můžete pracovat s množství barevných dekorů, obrazců a nápisů, ale díky moderním technologiím můžete myslet dál a vybírat budoucí bazén s ohledem na prostor a celkové splynutí bazénu s okolím.

Fóliové bazény nabízejí možnost netradičních tvarů

Dnes už se každý nespokojí s klasickými tvary bazénů, jako je obdélník nebo čtverec, přestože tyto tvary zajišťují optimální využití bazénové vodní hladiny. Fóliové bazény obecně nabízejí perfektní možnost využít skvělé vlastnosti fólií, kterými je možné potáhnout jakýkoli povrch a dodat tak bazénu nový neotřelý vzhled v podobě oblých křivek, mělčinek, atypických zákoutí, nejrůznějších typů schodů, podsvícení a atrakcí. Takto upravený bazén nezklame ani ty nejvyšší nároky nejnáročnějších zákazníků a bude svým majitelům sloužit po mnoho let bez dalších zbytečných investic.