O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Dodávky a montáže vnitřních a venkovních komerčních a rodinných bazénů – skimmerových bazénů i bazénů s přelivovým žlábkem. Montujeme nadstandardní keramické, nerezové a fóliové bazény pro soukromé i komerční využití. Provádíme i rekonstrukce a zakrytí bazénů. U rekonstrukcí je pro způsob její realizace a konečnou cenu rozhodující typ a provedení rekonstruovaného bazénu.

Bazénové příslušenství

Zaměřujeme se i na bazénové příslušenství. V naší nabídce jsou bazénové schůdky, automatizovaný systém filtrace a údržby kvality vody bazénu, lamelové plachty pro zakrytí bazénové vodní plochy . Poskytujeme úplný odborný bazénový servis.

Rekonstrukce bazénů

Častým důvodem pro rekonstrukci bazénu může být podcenění důležitých faktorů při jejich stavbě, nejčastěji při amatérském a neprofesionálním provedení. Dalšími důvody mohou být – samovolný úbytek nebo špatná cirkulace vody, ztráta energie při nedokonalém nebo žádném zakrytí. Častým důvodem pro rekonstrukci bazénu bývá i zakomponování nových technologií pro vzhled a funkčnost stávajícího bazénu. U rekonstrukcí je pro způsob její realizace a konečnou cenu rozhodující typ a provedení rekonstruovaného bazénu.

Ceny bazénů

Bazény od naší firmy mohou být natolik specifické svým tvarem a způsobem realizace, že jejich cenu je možné stanovit až po osobní konzultaci.

Pro podrobnější informace o ceně a termínu dodání nás prosím kontaktujte.

tel.: 602 323 289

e-mail: vrabec.o@delphin.cz